BiGsystem

pracownia reklam

Wizytówki.

Wizytówka jest zazwyczaj prostokątnym kartonikiem, dosyć małych rozmiarów (mieszczący się w ręku), zapisanym treścią zależną od rodzaju i formy wizytówki. Przekazywana jest drugiej osobie podczas nawiązywania znajomości. Wizytówka jest oznaką szacunku i uprzejmości do drugiej osoby. Obecnie może także być przedmiotem reklamowym, pozostawianym we wszelakich miejscach publicznych.

Historia wizytówek sięga XV wieku, pojawiły się w Chinach zaraz po wynalezieniu papieru. Więcej na temat wizytówek na wikipedii.

W swojej ofercie posiadamy wszelakie formy wizytówek, takie jak papierowe, plastikowe, drewniane, perforowane. Najpopularniejszymi wizytówkami są wizytówki papierowe, cechuje je przystępna cena do ilości wizytówek.

Ulotki.

Ulotka to druk mający cel propagandowy, informacyjny, reklamowy, przeznaczony do szybkiego kolportażu, o niewielkiej treści, przeważnie w formie kartki, ewentualnie rozkładanej broszury. Treść ulotki przekazuje niezbędne informacje o działaniu firmy, ofercie firmy, sprzedawanych produktach. W swojej ofercie posiadamy przeróżne rodzaje ulotek, różniące się rozmiarem/wielkością (A3, A4, A5, A6, DL), składaniem lub nie, ilością stron zadruku (jedno lub dwustronne), gramaturą papieru.

W cenę ulotek wliczony jest podstawowy projekt graficzny.

Ciekawostka: W czasie stanu wojennego na podstawie art. 48 ust. 2 oraz 4 dekretu o stanie wojennym za kolportaż ulotek groziła kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

W cenę wizytówek wliczony jest podstawowy projekt.